• BIST 1.874,88
  • Altın 757.50535
  • Dolar 13.418
  • Euro 15.1985
  • Kocaeli 9 °C

Ali Korkmaz'ın makamı boş kalmıyor FOTO HABER

Ali Korkmaz'ın makamı boş kalmıyor FOTO HABER
AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz’a yeniden göreve seçilmesinin ardından ziyaretçi akını devam ediyor.

Çeşitli sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticilerinin AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz’a göreve yeniden seçilmesinin ardından tebrik ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda geçtiğimiz gün Eğitim Bir Sen İzmit İlçe Başkanı , Yenidoğan ve Serdar Mahallesi Yönetimi, Tepeköy Mahallesi Kanaat Önderleri ve Arızlı Mahalle Temsilcisi Başkan Ali Korkmaz’ın makamına konuk oldu. Korkmaz’a görevi için hayırlı olsun dileklerini ileten konuklar, yeni dönemde yapacağı çalışmalar içinde başarılar diledi.

EĞİTİM BİR SEN’DEN TEBRİK

Parti binasında düzenlenen ziyaretlerde Başkan Korkmaz sırasıyla, Eğitim Bir Sen Eğitim Bir Sen İzmit İlçe Başkanı Yusuf Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri Ömer aydemir, Gökhan Dumrul, Nurettin Sezel, Faruk Çakmak, Serdar Mahalle Temsilcisi Ahmet Esin, Yenidoğan Mahalle Temsilcisi Ergün Mencik ve mahalle yöneticileri Adem Coşkun, Cengiz Genç, Faruk Kartal, Erdol Demir, Muhammet Budak, Ali İhsan Uslu ve Gençlik Kolları Mahalle Temsilcisi Bülent Coşkun’u konuk etti.

TEPEKÖY KANAAT ÖNDERLERİNİ AĞIRLADI

Sonrasında Tepeköy Mahallesi Kanaat Önderleri Salih Korkmaz, Veysel Korkmaz, Hüseyin Efe, Mehmet Koç, Hüseyin Barutçu, İrfan Keskin, Arızlı Mahalle Muhtarı ve Temsilcisi Ruhan Menteş ile Kocaeli Kantin İşletmecileri Derneği Başkanı Alican Kazgan, Başkan Yardımcısı Mustafa Ocak ve yönetim kurulu üyeleri İrfan Şahin ile Mustafa Aytekin’i ağırlayan İlçe Başkanı Ali Korkmaz konuklarının tebriklerini kabul ederek, kendisine düzenlenen bu nezaket ziyaretinden ötürü teşekkür etti. Ziyarette İlçe Başkan Yardımcıları Erdoğan Şentürk, Özcan Aygün, İbrahim Gürsel, İlçe Yöneticisi Aykut sunar ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş hazır bulundu.