• BIST 99.199
  • Altın 220,602
  • Dolar 5,3481
  • Euro 6,0713
  • Kocaeli 10 °C

Kocaeli Karete Liginde Kağıtspor rüzgârı!

Kocaeli Karete Liginde Kağıtspor rüzgârı!
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 4 etap halinde düzenlenen illerarası Karate Ligi'nin final ayağı gerçekleştirildi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü tarafından İllerarası Karate-Do Ligi Şampiyonası’nın final etabı yapıldı. Karate Ligine başta İstanbul, Bursa olmak üzere 11 ilden 55 kulüpten 820 sporcu katıldı. Sporcular takım ve ferdi kategorilerinde şampiyonluk için yarıştı.

44 MADALYA KAZANDILAR

Yahya Kaptan Recep Topaloğlu Kapalı Spor Salonunda yapılan İller Arası Kocaeli Karate Liginde Ferdi ve Takım müsabakalarında mavi beyazlılar;  9 altın, 4 gümüş ve 31 bronz madalya olmak üzere Kağıtsporlu sporcular toplamda 44 madalya kazandı.

PROTOKOL YALNIZ BIRAKMADI

Karate liginin sonunda dereceye giren sporculara madalya ve ödüllerini Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ali Bilgi ve Kağıtspor Kulübü Genel Sekreteri Bekir Köksal takdim etti.

 

Gülsen Demirtürk 1.

Rabia Şentürk 1.

Simay Tokcan 1.

Ahmet Bulut 1.

Hiranur Temizel 1.

Hurigül Temizel 1.

Serra Melis Gider 1.

Ayşe Sure Çakman 1.

Gülen Irmak Öztürk 1.

Boran Günel 2.

Damla Su 2.

Ayşenur Bekler 2.

Sueda Özdemir 2.

Yılmaz Su 3.

Gökdeniz Akdemir 3.

Merve Ertuğ 3.

Eslem Rana Savaş 3.

Seren Yıldız Şahin 3.

Kadir Kaan Bekler 3.

Defne Karasu 3.

Yusuf Yücel 3.

Ahmet yiğit Halıcı 3.

Doğu Baran Özgün 3.

Eren Gider 2.

Kerim Yücel 3.

Berra Demirtürk 3.

Nihal Nezaket Ulutanır 3.

Gülen Irmak Öztürk Takım 3.

Damla Su Takım 3.

Ayşe Sure Çakman Takım 3.

Neşe Akça Takım 3.

Serra Melis Gider Takım 3.

Hurigül Temizel Takım 3.

Berra Demirtürk Takım 3.

Zeynep Elif Kolaylı Takım 3.

Defne Karasu Takım 3.

Doğa Oruncak Takım 3.

Ayşenur Bekler Takım 3.ı

Hiranur Temizel Takım 3.

Nihal N Ulutanır Takım 3.

Emine Uzuner Takım 3.

Aslıhan Sever Takım 3.

Ebrar Gültekin Takım 3.

Dilruba Karasu Takım 3.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kocaeli'de Artistik Buz Pateni heyecanı!07 Ocak 2019 Pazartesi 09:27
  • Kocaelispor camiasını duygulandıran jest!05 Ocak 2019 Cumartesi 12:54
  • Büyükakın, KASKF’nin 33’üncü yılını kutladı!04 Ocak 2019 Cuma 11:19
  • TJK Kocaeli yarışları iptal oldu!25 Aralık 2018 Salı 18:06
  • Basketbolda derbi haftası!21 Aralık 2018 Cuma 11:20
  • Darıca Gençlerbirliği - Antalyaspor: 0-121 Aralık 2018 Cuma 11:11
  • FIFA19'da skandal Türkiye haritası!19 Aralık 2018 Çarşamba 09:36
  • "Efsane Geri Dönüyor" sona erdi!18 Aralık 2018 Salı 16:14
  • Berfin, Mısırdan iki madalya ile dönüyor!13 Aralık 2018 Perşembe 12:10
  • Çin'den Darıca'ya gümüş madalya!12 Aralık 2018 Çarşamba 14:10
    • EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
      Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Değişen Kocaeli | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
      Faks : 0262 322 99 88 | Haber Yazılımı: CM Bilişim